Biotin

Biotin přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

Hořčík

Hořčík – přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení normálního stavu zubů a kostí a k normální psychické činnosti. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, syntéze bílkovin, elektrolytické rovnováze, k normální činnosti nervové soustavy a svalů a také se podílí na procesu dělení buněk.

JUWIM

JUWIM® je zdroj esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. JUWIM® je nenávykový, netoxický a neukládá se v organismu.

JuWital s.r.o. je exkluzivním výrobcem unikátního preparátu JUWIM®, který je základem všech našich produktů pro humánní i veterinární oblast. Bezodpadový technologický proces je zakončen výrobou listového hnojiva pro podporu růstu rostlin.

Více než dvacetiletá historie vývoje a používání našich výrobků přinesla velké množství pozitivních informací a poznatků, kterými se může málokdo pochlubit.

Historie prvního objevování JUWIMu® sahá až do období po druhé světové válce a je úzce spjata se jmény primáře MUDr. Gabriela Urbánka a RNDr. Bohumíra Rakušana.

Hlavní podíl na současné podobě a využití produktů s JUWIMem® má však bezpochyby Ing. František Andrs,CSc., který je zároveň i autorem nové výrobní technologie JUWIMu®.

JUWIM® je směsí bioaktivních látek, které jsou zdrojem esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA.

Selen

Selen – přispívá k optimální činnosti štítné žlázy, k udržení přirozeného stavu vlasů a nehtů. Napomáhá také k normální spermatogenezi a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Thiamin

Thiamin přispívá k normální činnosti srdce.

Vitamin A (retinol)

Vitamin A (retinol) přispívá k udržení normálního stavu sliznic, udržení normálního stavu pokožky, udržení normálního stavu zraku, normální funkci imunitního systému, normálnímu metabolismu železa, procesu specializace buněk.

Vitamin B12

Vitamin B12 – přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k přirozené funkci imunitního systému, napomáhá k normálnímu energetickému metabolismu, normální psychické činnosti a k optimální činnosti nervové soustavy. Přispívá k optimálnímu metabolismu homocysteinu, přirozenou tvorbu červených krvinek a také se podílí na procesu dělení buněk.

Vitamin C

Vitamin C (L-askorbová kyselina):

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Vitamin C přispívá ke zvyšení vstřebávání železa.

VITAMIN C PŘISPÍVÁ K:

normální funkci imunitního systému
normální činnosti nervové soustavy
snížení míry únavy a vyčerpání
normální psychické činnosti
regeneraci redukované formy vitaminu E
zvyšení vstřebávání železa

Zinek

Zinek - přispívá k optimálnímu metabolismu kyselin a zásad, sacharidů, makroživin,  vitaminu A, k udržení přirozeného stavu zraku, vlasů, nehtů, pokožky a kostí. Napomáhá k optimální syntéze bílkovin, DNA, k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi, k normální plodnosti a reprodukci, k základním rozpoznávacím funkcím a funkci imunitního systému, také se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k jejich ochraně před oxidativním stresem.

Ginkgo biloba

Ginkgo biloba - podporuje normální duševní rovnováhu.

Jod

Jod – přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu pokožky.

Kyselina listová

Kyselina listová (folát) – přispívá k normální funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání. Napomáhá k optimální syntéze aminokyselin, krvetvorbě a běžné psychické činnosti. Dále se podílí na růstu zárodečných tkání během těhotenství, na procesu dělení buněk a na metabolismu homocysteinu.

Kyselina pantotenová

Kyselina pantotenová přispívá k normální mentální činnosti, normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů.

Niacin (Vitamin B3)

Niacin (Vitamin B3) - podporuje optimální činnost nervové soustavy, napomáhá k běžné psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, dále přispívá k udržení přirozeného stavu sliznic a pokožky a k normálnímu energetickému metabolismu.

SANGRIM®

SANGRIM® je patentem chráněný čistý přírodní produkt.

SANGRIM® Champion PL (pro psy, kočky a drobná zvířata),
SANGRIM® Brilliant AV (pro ptáky a plazy),
SANGRIM® Taxis E (pro koně).
SANGRIM® je přirozený zdroj nukleotidů, oligopeptidů, aminokyselin, stopových prvků, minerálních látek a stopových prvků (železo, měď, mangan, kobalt, selen, zinek), které jsou nutné pro životní funkce každé buňky a posilují její obranyschopnost. Jsou to látky tělu vlastní, nenávykové. Tělesné buňky využívají nukleotidy ke své obnově. Zvýšené množství jich potřebuje mladý rostoucí organizmus a také organizmus, který bojuje s infekcí, nebo s velkou fyzickou zátěží.

SANGRIM®:
chrání před infekcemi,
zvyšuje lesk a kvalitu srsti a popř. peří,
posiluje celkovou kondici,
posiluje imunitní systém a látkovou výměnu,
působí preventivně proti chorobám a zmírňuje jejich průběh,
pomáhá likvidovat plísňová onemocnění (možno potírat i postižená místa),
odstraňuje únavu a vyčerpanost,
je výhodný během březosti a kojení,
preventivně působí při zvýšené zátěži organizmu,
dobře působí po operacích, pozitivně ovlivňuje průběh nemocí a období rekonvalescence.
Je velmi výhodným veterinárním přípravkem jak pro nemocná, tak pro zdravá zvířata v rámci prevence. V celkovém svém rozsahu blahodárně působí na posilování organizmu zvířete, jeho imunitní systém a zkvalitňuje jeho metabolické procesy. Výrazně zlepšuje kvalitu a lesk srsti a opeření. Napomáhá likvidovat plísňová onemocnění.

SANGRIM® je netoxický, neukládá se v organizmu, nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky.

Přípravky SANGRIM® jsou registrovány Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně jako veterinární přípravky.

Vitamin D

Vitamin D přispívá k normálnímu využití vápníku a fosforu, normální hladině vápníku v krvi, podílí se na procesu dělení buněk, udržení normálního stavu kostí, udržení normálního stavu zubů, normální funkci imunitního systému, udržení normální činnosti svalů.

Vitamin E

Vitamin E – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Železo

Železo – přispívá k optimální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle, k normální funkci imunitního systému a také se podílí na procesu dělení buněk.

Share this Page